Husté obočie – kozmetika

0
632

Aká kozmetika sa odporúča dámam, ktorých snom je krásne a upravené obočie? Určite stojí za to zaobstarať si kondicionér na obočie. Vďaka pravidelnému používaniu ich môžeme zahustiť a spevniť.

V internetových rebríčkoch je produktom značky ÉleverBrow produkt, ktorý sa vždy umiestňuje na veľmi vysokej priečke. Ako ubezpečuje výrobca, prvých viditeľných výsledkov sa dočkáme už po týždni! Kondicionér na mihalnice je vybavený pohodlným aplikátorom, ktorý uľahčuje proces aplikácie.

Ako sa starať o obočie – sérum na obočie

Podľa používateľov internetu je obočie silnejšie a zdravšie a navyše je lepšie upravené a pomáha dosiahnuť plný tvar oblúka. Svetlé vlasy navyše začnú tmavnúť, takže sa môžete od kúry henou odhlásiť. Tu je jeden z názorov používateľov internetu:

ÉleverBrow mám krásne, prirodzené obočie. Už po niekoľkých týždňoch naberú tvar a asi po 2 – 3 mesiacoch vyzerajú jednoducho úžasne!

Môžete tiež použiť sérum na obočie, ktoré obsahuje veľa koncentrovaných a účinných zložiek, ktoré môžu byť prospešné pre stav vášho obočia. Produkt odporúčaný používateľmi internetu je produkt od Xbrow.

Zahŕňa okrem iného vitamín E, B5 alebo niacín. Recept na báze extraktu z červených koralov zvyšuje aktivitu vlasového folikulu.  Ďalším produktom, ktorý stojí za pozornosť, je sérum Revitalash, Advanced Eyelash Conditioner. Stimuluje mihalnice a obočie, vďaka čomu sa prirodzené vlasy stávajú hustejšie a pevnejšie. Prvé účinky uvidíme po 4 týždňoch.

Ako sa starať o obočie? Domáce spôsoby

Okrem profesionálnej kozmetiky existuje aj domáci liek na pekné obočie. Určite vyskúšajte ricínový olej. Má veľký vplyv na stav obočia a poskytuje mu zdravý a krásny vzhľad. Aplikujte ho dvakrát týždenne aplikátorom, napr. Starou kefkou na maskaru. Nezabudnite ho nechať minimálne 30 minút a potom ho dôkladne odlíčením odstráňte.

Starostlivosť o obočie a mihalnice. Obočie a mihalnice sú prirodzeným rámom pre ženské oči. Plné a upravené, dodajú nášmu vzhľadu lesk a výraznosť. Mnoho žien, bohužiaľ, vekom stráca svoju hustotu. Tento problém sa týka takmer každého z nás. Nezabúdajme preto na dôkladnú starostlivosť o obočie a mihalnice. Ako to spraviť? Skontrolujte to nižšie!

Najprv obočie. Upravené, s prirodzeným vzhľadom, zdôrazňujú a dodávajú dievčenské kúzlo. Mali by sme tiež pamätať na správny výber ich tvaru a farby, aby vyhovovali tvári. Príliš tenký môže znetvoriť peknú tvár a príliš tmavá bude pôsobiť umelo. A čo starostlivosť? Ako sa starať o naše obočie, aby bolo silné a nevypadávalo?

Ovládanie. Je to dôležité ošetrenie nášho obočia a výrazne zlepšuje jeho vzhľad. Nemalo by sa to však robiť často – to oslabuje stav chĺpkov obočia a tým pádom rastie pomalšie. Pri regulačných podráždeniach používajte aloe vera alebo kocku ľadu.

Kondicionér na obočie. Na trhu nájdete množstvo kondicionérov určených špeciálne na obočie v rôznych cenových reláciách. Pomocou aplikátora môžete kozmetiku ľahko distribuovať. Systematické používanie kondicionéra stimuluje rast obočia a posilňuje ich žiarovky. Živiny obsahujú okrem iného: vitamíny A, E a B7, ako aj arganový olej a alantoín.

Petrolatum. Pôsobí výživne a zvlhčujúco. Malé množstvo aplikované na obočie 3-4 krát denne zlepší jeho stav. Vazelína sa dá použiť na odstránenie make-upu obočia, vďaka čomu bude plniť dve úlohy.

Ricínový olej. Zdroj vitamínov a antioxidantov. Toto je prirodzené riešenie pre riedke obočie a tenký hrebeň obočia. Používajte pravidelne na noc a olej potierajte vatou alebo vatovým tampónom. Ráno zmyte jeho vrstvu. Výsledky sú viditeľné asi po mesiaci.

Po druhé, mihalnice. Riasy môžu vypadnúť. Jedna až dve denne sú normou, ale môžete stratiť viac. Potom stojí za to sa o ne starať, ak snívate o hustých závesoch a koketnom vzhľade, stačí, aby ste dodržali niekoľko rád.

Odličovanie. Pred spaním si určite odlíčte make-up. Prečo? Pretože pokožka zošedne a vytvoria sa nedokonalosti. A čo riasy? Ak sa prilepia atramentom, zoslabnú a vypadnú. Pri odstraňovaní make-upu ich príliš nešúchajte.

Namiesto maskary – kondicionér

Doprajte svojim mihalniciam odpočinok a občas si ich nemaľujte. Namiesto masakru im dajte poriadny kondicionér. Získate prirodzený efekt a vaše riasy sa vplyvom špeciálnych látok zregenerujú a predĺžia. Prípravok nanášajte vždy ku korienkom dolných a horných rias.

Ricínový olej. Rovnako ako v prípade obočia, aj na riasy výborne poslúži ricínový olej. Pre zvýšenie účinku ho môžete zmiešať s kokosovým olejom a vitamínom E.

Kulmu na mihalnice nezneužívajte. Časté používanie natáčky na mihalnice riasy oslabuje a spôsobuje ich lámanie a vypadávanie. Používajte ho teda pri zvláštnych príležitostiach a s maskarovanými mihalnicami.

Ak chcete rýchlejšie dosiahnuť požadovaný efekt, čoskoro budete mať skvelý východ, možno svadbu a svadobnú hostinu, a viete úplne dobre, že prirodzené, domáce metódy vyžadujú viac času a disciplíny, viď zrýchlené metódy regenerácie mihalníc.

Ak si nie ste istí, či vás efekt uspokojí s domácimi prostriedkami, pozrite sa, ako sa o svoje riasy starať a predlžovať ich pomocou botoxu, heny alebo laminácie. V kozmetických salónoch nájdete veľa možností na ich skrášlenie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu